Yonaguni - starożytny kamieniołom

Na południu Japonii, niedaleko Taiwanu, znajduje się wyspa Yonaguni z przedziwną podwodną strukturą i dokładnie wyciętymi “tarasami” w litej skale pod kątami prostymi. Niektórzy podejrzewają, że ta struktura jest skonstruowana ręką człowieka ale nikt nie potrafi określić jej funkcji.

Książka Misja, zawierająca przekaz z biblijnej TJehooby (hebrajski skrót יהוה ), zawiera także informację o dwóch kamieniołomach, które znajdowały się na dwóch krańcach kontynentu Mu (znanego także jako Lamar) przed jego zatonięciem około ~14500 lat temu. Jeden z tych kamieniołomów znajdował się tam gdzie obecnie jest Wyspa Wielkanocna (Easter Island, obecnie Chile) a drugi był na zachodnim krańcu kontynentu i nazywał się Notora.

Podwodne pozostałości kamieniołomu Notora z kontynentu Mu, które znajdują się na odizolowanej japońskiej wyspie Yonaguni niedaleko Taiwanu

Tarasy Yonaguni nie mają żadnej funkcji i nie są to “ruiny”- jest to po prostu kamieniołom zwany Notora, w którym wycinano ogromne (do kilkudziesięciu ton) płyty kamienne metodą elektro-ultradźwięków i transportowano je na wielkie odległości metodą lewitacji, neutralizując siłę grawitacyjną. Niestety technologia precyzyjnego cięcia kamienia, jak również technologia kontroli grawitacji, zostały dawno (~8000 lat temu) utracone na Ziemi i dzisiaj nikt nawet sobie nie może wyobrazić kamieniołomu, w którym się precyzyjne wycina ogromne bloki kamienne z litej skały…

Geograficzne położenie kamieniołomu Yonaguni – Notora pomaga nam zdać sobie sprawę z kolosalnego rozmiaru kontynentu Mu na Oceanie Spokojnym. Według przekazu z TJehooby, zawartego w książce Misja, kontynent Mu sięgał od Wyspy Wielkanocnej (Chile) do Yonaguni na południu Japonii koło Taiwanu, rozciągał się na półkuli północnej i miał połączenie lądowe z Ameryką Północną.

Yonaguni i Wyspa Wielkanocna (Easter Island) na Oceanie Spokojnym (Google Maps)

autor: Dr. Tomasz Chałko, przyjaciel Michela Desmarqueta od 1995 roku, autor książek Wolna Wola, Świadoma Dieta oraz Świadomоść i nieśmiertelnоść.