Poproś dzieci o pomoc

Dzieci mogą łatwo widzieć aury i dlatego mogą nam bardzo pomóc w jej dostrzeganiu i zrozumieniu.

Najpierw musisz wyjaśnić dziecku, jak ma patrzeć. Poproś dziecko, aby spojrzało na mrówkę pośrodku jednego z kolorowych kółek poniżej. Aby zachęcić dziecko do dłuższego patrzenia, zapytaj, czy mrówka się uśmiecha, czy ma oczy lub ile ma nóg. Następnie zapytaj dziecko, jakie kolory pojawiają się wokół kolorowych kółek.

Kiedy dziecko zrozumie, jak patrzeć, aby zobaczyć „inne kolory”, możemy poprosić je o pomoc w zobaczeniu naszej własnej aury.

Usiądź przed białą ścianą i przyklej na czole ciemną naklejkę wielkości mrówki. Następnie poproś dziecko, aby patrzyło się na naklejkę na Twoim czole z odległości około 2-3 metrów i zobaczyło, jaka jest Twoja aura. Kolejnym krokiem jest danie dziecku wydruku pokazanego poniżej “szablonu” lub własnego szkicu sylwetki, kompletu kredek i poproszenie dziecka o narysowanie aury w kolorze.

Możesz regularnie przeprowadzać takie zabawy z „kolorami i aurami” z rodziną i przyjaciółmi.

Następnym razem, gdy dziecko spojrzy na ciebie, aby zobaczyć twoją aurę – spróbuj medytować lub skoncentrować się, aby wzmocnić twoją aurę i uczynić ją łatwiejszą do zobaczenia.

Artykuł napisany przez dr.n.t. Tomasza Chałko, przyjaciela Michela Desmarqueta od 1995 roku, autora książek Wolna Wola i Świadoma Dieta.