Co to jest Aura?

We Wszechświecie nie ma nic „paranormalnego”, za wyjątkiem naszego ograniczonego zrozumienia Wszechświata.

Dawno temu ludzie widzieli aurę. Zaawansowani ludzie, tacy jak Budda, Jezus i ich bezpośredni uczniowie, zostali malowani ze złotymi aureolami wokół głowy, ponieważ niektórzy ludzie i artyści faktycznie widzieli ich aury.

W Australii, w jaskiniach odległych zachodnich Kimberlejów można znaleźć prehistoryczne malowidła na skale (w środku), mające wiele tysięcy lat, przedstawiające ludzi ze złotymi aureolami (fot. dzięki uprzejmości G.L. Walsha).

Wydaje się, że natura dała nam wszystko, czego potrzebujemy, aby zobaczyć aurę. Ale musimy nauczyć się wyostrzać i lepiej używać nasze zmysły. Jeśli zdecydujesz się nie spróbować, nigdy nie zobaczysz aury. Z drugiej strony, gdy zobaczysz coś samemu, nie będziesz już musiał polegać na wierze. Będziesz wiedzieć. Możesz wtedy wykorzystać swoją wiedzę, aby dowiedzieć się więcej.

W przeszłości wielu zaawansowanych ludzi narzekało, że „mamy oczy i nie widzimy”.

Każdy może do pewnego stopnia zobaczyć aury. Kiedy każde dziecko widzi to samo, uważam to za część naszej Natury zasługującą na naszą uwagę.

Co to jest Aura?

Wszystko we Wszechświecie wydaje się być oscylacją samej przestrzeni. Światło, każdy atom, każda część atomu, każdy elektron, każda elementarna „cząstka”, nawet kodowanie, odzyskiwanie i przetwarzanie informacji w naszych myślach i w świadomości – wszystko w swej istocie jest po prostu oscylacją. Dlatego możemy zdefiniować aurę jako oscylację elektro-fotoniczną. Według naszych przyjaciół z TJehooby, nasza dusza (Ciało Astralne) składa się z 4*1021 elektronów, które przechowują i przetwarzają informacje za pomocą emitowania i wymiany fotonów. Fotony te wpływają na aurę, którą możemy dostrzec. Definicja ta jest wystarczająca do obserwacji aury, pod warunkiem, że potrafimy wyostrzyć naszą percepcję i wrażliwość, aby zobaczyć oscylacje aury.

Wydaje się, że najważniejszą właściwością aury jest fakt, że zawiera ona informację o obiekcie.

Aura wokół żywych (świadomych) obiektów (ludzi, roślin …) zmienia się w czasie, czasem bardzo szybko. Aura wokół nieożywionych obiektów (kamienie, kryształy, woda …) jest zasadniczo stała, ale może zostać zmieniona przez naszą świadomą intencję.

Dlaczego dobrze jest widzieć aury?

Kolory i intensywność aury, zwłaszcza wokół głowy i nad głową, mają szczególne znaczenie. Obserwując czyjąś aurę, możesz “zobaczyć” myśli drugiej osoby, zanim usłyszysz je wyrażone werbalnie. Jeśli nie zgadzają się z tym, co ta osoba mówi, za każdym razem zobaczysz kłamstwo. Nikt nie będzie mógł kłamać przed tobą niezauważony. Aury nie można udawać. Pokazuje ona naszą prawdziwą naturę i intencje, aby wszyscy mogli je zobaczyć.

Aura jest również naszym duchowym “podpisem”. Kiedy widzisz osobę z jasną, czystą aurą, możesz być pewien, że jest ona dobra i zaawansowana duchowo, nawet jeśli jest skromna i nie jest tego świadoma. Kiedy widzisz osobę z szarą lub ciemną aurą, możesz być pewien, że człowiek z taka aurą ma niejasne intencje, niezależnie od tego, jak imponujący, elokwentny, wykształcony, „przystojny” czy „dobrze ubrany” się wydaje.

Szczególnie ważne jest sprawdzenie aury każdego przywódcy religijnego, „nauczyciela duchowego”, „mistrza” czy „guru”. Taka osoba powinna mieć wyraźnie określoną żółto-złotą aureolę wokół głowy. Jeśli on / ona go nie ma, lepiej radzić sobie samemu.

Czytając Aurę można diagnozować nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu (choroby) na długo przed pojawieniem się fizycznych objawów. Świadomie kontrolując swoją aurę, możesz przyspieszyć proces powrotu do zdrowia.

Jednak uzdrowienie ciała fizycznego jest niczym w porównaniu z tym, co widzenie i czytanie aur może zrobić dla naszej świadomości, rozwoju duchowego i świadomości Natury.

Każdy ma aurę. Ale większość ludzi na Ziemi ma bardzo małe, nudne i mętne aury. Wydaje się to być bezpośrednią konsekwencją ich życiowej postawy materialistycznej, negującej i hamującej rozwój świadomości, kultywującej strach, zawiść, zazdrość i inne podobne emocje. Taka postawa tłumi ich prawdziwą naturę, a ich aury również wydają się być stłumione.

Kiedy nauczysz się widzieć aurę, przygotuj się na naprawdę trudne pytanie: „Czy możesz mi powiedzieć, jaka jest moja aura?” oraz sytuację, gdy nie widzisz żadnej aury lub widzisz coś, o czym nie chcesz rozmawiać. Jedną z najlepszych odpowiedzi, jaką znalazłem, jest „dlaczego nie nauczysz się widzieć aury na własne oczy?” I to jest jeden z głównych powodów, dla których uczę ludzi widzieć aury od przeszło 20 lat.

Kiedy ludzie zdają sobie sprawę, że ich aura jest widoczna i wiele osób jest w stanie (lub nie może) jej zobaczyć, będą zwracali uwagę na to, co myślą. Mogą też próbować zobaczyć i poprawić swoją aurę. W ten sposób staną się lepsi i mądrzejsi, potrafiąc rozpoznawać intencje innych ludzi. Z pewnością cały świat stanie się znacznie lepszy, jeśli wszyscy ludzie będą mogli widzieć i rozumieć aury.

Dzieci i aura

Małe dzieci (do 9 lat) naturalnie widzą aury. Niemowlęta często patrzą ponad osobę przed sobą. Kiedy nie podoba im się kolor aury nad głową lub jeśli kolor ten różni się znacznie od aury ich rodziców, płaczą bez względu na to, jak bardzo osoba się uśmiecha.

Dzieci mają znacznie czystsze i silniejsze aury niż większość dorosłych, którzy są zwykle całkowicie zniewoleni przez materialistyczny świat i tłumią swoją Naturę, podążając za powierzchownymi przykładami. Kiedy nauczyłem mojego 11-letniego syna widzenia aury, powiedział mi, że kiedy był mały, widział aurę przez cały czas. Ale nikt nie zwracał na to uwagi, więc myślał, że to nie jest ważne i może coś jest nie tak z jego wzrokiem. To jest typowy scenariusz. Moim zdaniem dzieci powinny nauczyć się widzieć i rozumieć aurę w szkole podstawowej, aby nigdy nie straciły tej naturalnej zdolności.

Artykuł napisany przez dr.n.t. Tomasza Chałko, przyjaciela Michela Desmarqueta od 1995 roku, autora książek Wolna Wola i Świadoma Dieta.