Wyobraź sobie książkę

Wyobraź sobie książkę, która jest spóźniona o 8000 lat i wyprzedza nasze czasy o 20 lat …

  • Wyobraź sobie książkę, która staje się lepsza za każdym razem, gdy ją czytasz
  • Wyobraź sobie książkę, która wyjaśnia cel twojego własnego istnienia i TY całkowicie się z nim zgadzasz …

Po raz pierwszy w historii ludzkości na Ziemi Cel istnienia całego Wszechświata został wyraźnie pisemnie wyrażony i udowodniony, aby każdy mógł go zrozumieć. Nawiasem mówiąc, zbiega się to z celem twojego WŁASNEGO istnienia … Czy jesteś gotowy?

Od czasu wydania w styczniu 2000 r. E-bookowe angielskie wydanie „Wolnej Woli” (ISBN 09577882 0 7) przyciąga ekstatyczne komentarze czytelników na całym świecie - od dzieci w wieku szkolnym i gospodyń domowych po intelektualistów i naukowców. W oparciu o pozytywne komentarze napływające codziennie, wydanie w miękkiej oprawie zostało pilnie wydrukowane w Australii, aby sprostać rosnącej światowej popularności

Od tego czasu natchnieni czytelnicy zorganizowali tłumaczenie i wydanie książki w 17 językach.

Zanim dr Chalko napisał „Wolną Wolę”, wyjaśniał swoje pomysły wielu osobom, w tym naukowcom, psychologom, inżynierom, artystom i uzdrowicielom. Typowa odpowiedź była następująca:

„Tomku, twoja metoda rozumowania jest tak racjonalna i tak prosta, że ​​nie mogę się nie zgodzić z żadną jej częścią - a mimo to jestem absolutnie zdumiony i przejęty twoim ostatecznym wnioskiem. Jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe - ale właśnie udowodniłeś mi to bez wątpienia. Twoje wyjaśnienie jest TAK piękne - musisz je zapisać "…

A więc oto jest - zapisane w książce - Wolna Wola.

Po raz pierwszy w historii ludzkości na Ziemi Cel istnienia całego Wszechświata został wyraźnie pisemnie wyrażony i udowodniony, aby każdy mógł go zrozumieć. Nawiasem mówiąc, zbiega się to z celem twojego WŁASNEGO istnienia … Czy jesteś gotowy?

Jest wiele rzeczy, których dzisiaj nie wiemy, a dr Chalko zdaje sobie sprawę z ograniczeń. Następnie demonstruje zdumionemu czytelnikowi, że brak szczegółów nie jest przeszkodą w używaniu naszej inteligencji do odkrywania i udowodnienia celu całego Wszechświata.

Wolność wyboru nie skupia się tylko na materialnej rzeczywistości Wszechświata, jak wiele teorii, które pomijają całą ludzkość. Jedną z wielu atrakcji tej książki jest wyczerpujące i satysfakcjonujące wyjaśnienie powodów autonomii, indywidualności, intelektu i Wolnej Woli każdego człowieka we Wszechświecie.

Napisana przez kompetentnego naukowca i akademika Wolna Wola to fascynująca lektura dla każdego inteligentnego człowieka- od licealisty po czołowego naukowca na świecie - w dowolnej dyscyplinie.

Wolna Wola jest zabawna i prowokacyjna, a jednak jej jasna logika i racjonalne wnioski mogą wytrzymać badania naukowe.

Dr Chalko używa prostego języka, zilustrowanego najprostszymi możliwymi przykładami i żywymi analogiami - a mimo to jego książka jest dużym wyzwaniem dla wyobraźni i inteligencji, nawet dla zaawansowanego intelektualisty.

„Przygotuj swoją wyobraźnię i intelekt, aby sięgnąć granic, o których nigdy nie myślałeś, że są możliwe” - mówi dr Chalko we wstępie.

„Jeśli potrafisz sprostać wyzwaniu, nawet w ograniczonym zakresie, poznasz swoje miejsce i perspektywy we Wszechświecie. Nie będziesz już musiał„ wierzyć nikomu i w cokolwiek" - obiecuje dr Chalko.

Czy nie chciałbyś spojrzeć na swoje życie z najszerszej perspektywy, jaką można sobie wyobrazić? Czy nie chciałbyś WIEDZIEĆ, co naprawdę dzieje się we Wszechświecie i DLACZEGO? Dlaczego to się stało? Dlaczego to musiało się wydarzyć? Czy nie chciałbyś tego wszystkiego odkryć i udowodnić, nie ruszając się z fotela?

Implikacje Celu istnienia Wszechświata opisane przez dr Chalko w Wolnej Woli są tak głębokie dla każdego człowieka, że ​​ludzkość na Ziemi może wybrać zupełnie nowy kierunek …

Możemy kontynuować takimi, jakimi jesteśmy - bez świadomości Wielkiego Planu Wszechświata. „Niektórzy ludzie wydają się tak utknięci, że się nie zmienią, dopóki się nie narodzą na nowo” - ostrzega dr Chalko.

Czy można osiągnąć cokolwiek we Wszechświecie, nie wiedząc, co to jest?

Przeczytaj dzisiaj Wolną Wolę. Jest piękna i niezapomniana.