Cytaty

Czy pamiętasz poniższe cytaty z Misji ? Jeśli nie, spróbuj je znaleźć w książce :

Człowiek istnieje fizycznie wyłącznie po to, by rozwijał się duchowo.
Grozi wam zniszczenie całej waszej planety – bez żadnej drugiej szansy, jeżeli nie zaufacie tym, którzy chcą wam pomóc. (jest to ostrzeżenie z 1987 roku)
… czasem … planeta ZNIKA z układu słonecznego…
Obecnie na Ziemi największą uwagę przywiązuje się do ciała fizycznego, co jest poważnym błędem.
Jeżeli ktoś popełni błąd, musi ponieść jego konsekwencje – natychmiast, za dziesięć lat czy też za dziesięć wieków – za każdy błąd trzeba zapłacić.
Narzucanie swojej woli innym w sposób, który odbiera jednostkom przywilej egzekwowania ich własnej wolnej woli, jest jednym z największych przestępstw, jakie Człowiek może popełnić.
Ludzi … nie obchodzi, co się może stać z waszą planetą w nadchodzących latach. Gonią samolubnie za swoimi zyskami oczekując, że umrą, zanim ‘cokolwiek, co ma się stać’ się stanie. Jeżeli Ziemia zniknie w wyniku straszliwych kataklizmów, zakładają, że nie będą już żyć. Robią tu wielki błąd…
Niezależnie od wszystkiego, twoje ciało fizyczne zużyje się i umrze pewnego dnia, podczas gdy twoje psyche, która jest częścią Ciała Astralnego, nigdy nie umiera.
…mamy swoją rolę do spełnienia, tak jak każda istota we Wszechświecie.
Wszystko, nawet pojedynczy kamyk, ma swoją rolę.
…telepatia jest absolutnie niezależna od barier językowych.
…narkotyki – nie tylko rujnują one zdrowie fizyczne, ale także cofają proces uniwersalnego rozwoju człowieka.
Wiara jest niczym w porównaniu z wiedzą
…jeśli chcesz się ‘wznieść’ duchowo, musisz medytować a następnie się koncentrować, co nie jest tym samym, chociaż często te dwie rzeczy są ze sobą mylone.
…im bardziej rozwijasz swój umysł, tym mniej kłopotów będzie ci sprawiać twoje ciało fizyczne
…czytanie Aury się liczy – a nie jej dostrzeganie
Kiedy odpychasz twego bliźniego, swego syna lub córkę – jeżeli nie jesteś zawsze gotowy, aby pomóc – nawet tym, których nie lubisz – przyczyniasz się do rozkładu waszej cywilizacji.
Czy widzisz, jak historia się ciągle zaczyna od nowa?
Bezmyślność i nieodpowiedzialność nie należą do cech krajów cywilizowanych.
.. nie należy polegać tylko na percepcji.
…nie przeciążamy naszych żołądków. Dzięki temu również nasze umysły pozostają czyste i czujne. Niezależnie od wszystkiego, naszym umysłom należy się pierwszeństwo – prawda?
To co się najbardziej liczy to nie pozory, ale całokształt tego co jest za nimi.
…jesteś na swojej planecie po to, by się nauczyć jak żyć, cierpieć i umierać, ale także po to by jak najwięcej rozwinąć się duchowo.
Czytanie Aury aby leczyć ciało fizyczne jest niczym w porównaniu z tym, co można osiągnąć takim odczytem dla ciała psychicznego czy też fizjologicznego.
Człowiek przez całe życie zajęty sprawami czysto materialnymi nie poświęca dostatecznie dużo czasu na sprawy ducha.
…powróciliście do stanu, który jest gorszy niż ten 2000 lat temu.
W pewnych fazach snu, twoja Wyższa Jaźń może wezwać do siebie Ciało Astralne.
…niezwykle ważne jest, aby twój sen nie był zakłócany przez niepożądany hałas czy też nocne koszmary spowodowane szkodliwymi wrażeniami wywołanymi w ciągu dnia.
Gdyby mogli zobaczyć zniszczenie, spowodowane hałasem dyskoteki,
opuściliby ją szybciej niż gdyby wybuchł tam pożar.
Technologia powinna pomagać w rozwoju duchowym, a nie coraz bardziej więzić ludzi w świecie materialistycznym, jak to się obecnie dzieje na waszej planecie.
Od czasu do czasu wolno nam, czy nawet powinniśmy, wyciągnąć pomocną dłoń, ale formalnie nie wolno nikomu ‘robić za kogoś innego pracy domowej’.
To właśnie w dziedzinie psyche istnieją na Ziemi wasze największe problemy.
Wszechświat to jeden gigantyczny atom, i wszystko jest tego konsekwencją.
…kler dokładał wszelkich starań, aby trzymać ludzi w ciemnocie, na ile tylko było to możliwe. Zmniejszając stopniowo poziom ich rozwoju intelektualnego, duchowego i fizycznego,
mogli lepiej nad nimi panować.
… najważniejszym obowiązkiem człowieka, bez względu na jakiej mieszka planecie,
jest jego rozwój duchowy.
Powinieneś zawsze pamiętać główną zasadę: Ciało Astralne we wszystkich przypadkach musi dostosować się do Prawa Wszechświata. Podążając za Naturą tak blisko jak to tylko możliwe, najszybciej może osiągnąć ostateczny cel.
Pewien odsetek ludzi na Ziemi dochodzi do wyjątkowo krytycznego punktu w rozwoju i czujemy, że nadszedł czas, aby spróbować im pomóc. Jeżeli zechcą posłuchać, możemy im zagwarantować, że wybiorą właściwą drogę.
…ciało człowieka otacza zarówno Aura jak i eteryczne pole siłowe w kształcie owalnym
Nie myl logiki z nielogicznymi wypaczeniami wierzeń religijnych.
Wiesz dobrze, że jeśli chcesz wyjaśnić coś, co nie jest faktem materialnym, nawet najbliższym przyjaciołom, spotykasz się ze sceptycyzmem.
…źródłem nadchodzących nieszczęść jest zanieczyszczenie, które rośnie z dnia na dzień na waszej planecie. Jego konsekwencje dadzą się odczuć bardzo szybko - dużo szybciej niż to sobie wyobrażacie.
…materializm staje się jednym z największych zagrożeń dla waszego obecnego życia i waszych przyszłych egzystencji w ciałach fizycznych
Jeżeli ‘rozwiązanie’ jest korzystne dla Wyższej Jaźni, możesz być pewien, że zostanie ci ono przedstawione – jeżeli nie, będziesz czekał na próżno.